Vysvětlivky - NVP = Národní výstava psů, MVP = Mezinárodní výstava psů, KVP = klubová výstava psů, SVP = Speciální výstava psů, EVP = Evropská výstava psů, WDS - světová výstava psů
VN = Velmi nadějná , V = Výborná

Explanatory notes: NVP - National dog show, MVP - International dog show, KVP = Club dog show, SVP = Special dog show, EVP = Europan dog show, WDS = World dog show
VN = Very promissing, V = Excellent
 

2008
Datum výstavy / Date Typ výstavy / Show´s type Místo konání / Place Posuzující rozhodčí  / Judge Třída / Class Ocenění / Merits
12.4. NVP Ostrava MVDr. Jindřiška Bendová Štěňat VN 1
17.5. SVP Konopiště Janet Morris, UK Dorost VN 1, BIS dorost
8.6. KVP Nitra, SK Marianne Gyárfás, HU Dorost VN 1, BOB dorost
16.8. MVP Bratislava, SK Jarmer Sigrid, A Mladých V 2
17.8. MVP Bratislava, SK Wierzchowska-Wieremiejczyk, PL Mladých V 3
14.9. NVP Chorzów, PL Boguslava Polanczyk, PL Mladých V 1, CAJC, užší výběr BIS mladý
20.9. KVP Brno - Panská Lícha Viera Vítková, SK Mladých V 3
21.9. KVP Brno - Panská Lícha Susanna Höger, A Mladých V 1, CAJC
27.9 MVP Tulln, A Martin Odonoghue, IRL Mladých V 1, CAJC, Jugendbester, Cruft´s kvalifikace
4.10 EVP Budapešť, H Svend Lovenkjaer, DK Mladých V 3!
12.10. NVP Zabrze, PL Jan Ryk, PL Mladých V 1, CAJC
2.11. SVP Nitra, SK Yvonne Jaussi, CH Mladých V1, CAJC
2009
Datum výstavy / Date Typ výstavy / Show´s type Místo konání / Place Posuzující rozhodčí  / Judge Třída / Class Ocenění / Merits00
10.1. NVP Olomouc, CZ Zdena Jílková, CZ Mladých V1, CAJC
24.1. MVP Trenčín, SK MUDr. Ľudovít Janek, SK Mladých V1, CAJC
7.2. MVP Brno, CZ Hana Ahrens, A Mladých V2
7.3. MVP Graz, A Ganami-Kertes Agnes, IL Mezitřída V2, r.CACA
21.3. MVP Katowice, PL Reisinger Karl, A Mladých V4
28.3. NVP Nitra, SK Linda Voláriková, SK Mladých V1, CAJC
4.4. MVP Wieselburg, A Van Dee Pieta, F Mladých VD 4
5.7. NVP Bialsko-Biala, PL Maciej Wytyk, PL Mezitřída V1, CWC (český CAC)
15.8. MVP Bratislava, SK Vladimír Adlt, CZ Mezitřída V1, CAC, r. CACIB
16.8. MVP Bratislava, SK V. Sruk, HR Mezitřída V1, CAC
21.8. MVP Wels, A Lehkonen Herri, FIN Mezitřída V1, CAC, CACIB
22.8. MVP Wels, A Heikkinen-Lehkonen Paula, FIN Mezitřída V2, r.CAC
23.8. MVP Wels, A Monika Blaha, A Mezitřída V4
29.8. MVP Mladá Boleslav, CZ Miloš Kašpar, CZ Mezitřída V1, CAC, r.CACIB
13.9. KVP Warszawa, PL  Rune Fagerström, FIN Mezitřída V1, CWC (český CAC)
26.9. KVP Konopiště, CZ Chris Holmes, GB Mezitřída V2, r.CAC